پاورپوینت آشنایی با استانداردهای سری 9000

پاورپوینت آشنایی با استانداردهای سری 9000

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با استانداردهای سری 9000، در قالب ppt و در 53 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مفهوم استاندارد و انواع آن، مزایای به كارگیری استانداردهای بین المللی از نگاههای مختلف، تاریخچه استاندارد سازی در سطح بین المللی، معرفی سازمان ISO، تاریخچه تدوین استانداردهای سری 9000، معرفی كمیته فنی 176، تعریف كیفیت،سیستم،سیستم مدیریت،سیستم م

دانلود پاورپوینت آشنایی با استانداردهای سری 9000

پاورپوینت آشنایی با استانداردهای سری 9000 استانداردهای سری 9000 تحقیق استانداردهای سری 9000 بررسی استانداردهای سری 9000 مفهوم استاندارد و انواع آن تاریخچه استاندارد سازی در سطح بین المللی معرفی سازمان ISO  تاریخچه تدوین استانداردهای سری 9000 مزایای استقرار سیستمهای مدیریت كیفیت مراحل پیاده سازی استانداردISO90012000

دسته بندی مدیریت
فرمت فایل ppt
حجم فایل 661 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 53

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با استانداردهای سری 9000، در قالب ppt و در 53 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مفهوم استاندارد و انواع آن

مزایای به كارگیری استانداردهای بین المللی از نگاههای مختلف

تاریخچه استاندارد سازی در سطح بین المللی

معرفی سازمان ISO

تاریخچه تدوین استانداردهای سری 9000

معرفی كمیته فنی 176

تعریف كیفیت،سیستم،سیستم مدیریت،سیستم مدیریت كیفیت

معرفی استانداردهای سری9000(مجموعه استانداردها)

مبانی سیستمهای مدیریت كیفیت

مزایای استقرار سیستمهای مدیریت كیفیت

مراحل پیاده سازی استانداردISO9001:2000

فرایند اعطای گواهینامه ISO9001:2000

 

قسمتی از متن:

معرفی استاندارد ISO9001:2000:

این استاندارد الزامات یك سیستم مدیریت كیفیت را نشان می دهد.

الزامات سیستم مدیریت كیفیت كه در این استاندارد تعیین شده است، مكمل الزامات و یا خواسته های مشخص شده  برای محصول هستند.بنابراین ،این استاندارد بین الزامات سیستم مدیریت كیفیت و الزامات ویا خواسته های مربوط به محصولات تمایز قایل است.

كلیه الزامات این استاندارد عمومی بوده و در تمام سازمانها از هر بخش صنعتی و یا اقتصادی و یا خدماتی بدون توجه به نوع، اندازه یا پیچیدگی و درجه محصول عرضه شده كاربرد دارد.

الزامات و یا خواسته های مربوط به محصولات می توانند توسط مشتریان و یا توسط خود سازمان و یا پیش بینی خواسته های مشتری و یا به موجب مقررات و استانداردهای اجباری تعیین گردند.

این استاندارد ساختار غیر تجویزی دارد و به سوالات ”چه چیزی(What)“و“چرا(Why)“ پاسخ می دهد و نه به سوال چگونه(How). بنابراین در استاندارد قصد برآن نیست كه یكسانی در ساختار سیستمهای مدیریت كیفیت یا یكسانی در مستندات بوجود آید. چراكه طراحی و بكارگیری سیستم مدیریت كیفیت در یك سازمان تحت تأثیر نیازهای در حال تغییر، اهداف ویژه آن، محصولات ارائه شده ، فرایندهای بكارگرفته شده ، اندازه و ساختار سازمان قرار می گیرد.

این استاندارد می تواند توسط طرفهای درون سازمانی و برون سازمانی از جمله سازمانهای گواهی دهنده و یا مشتری بر حسب موارد مشخص شده در قرارداد فی مابین ، جهت ارزیابی توانایی سازمان در برآورده كردن خواسته های مشتری، الزامات مربوط به قوانین و مقررات و الزامات خود سازمان مورد استفاده قرار گیرد.  

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ” آشنایی با استانداردهای سری 9000 ” می باشد که در حجم 53 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود پاورپوینت آشنایی با استانداردهای سری 9000